Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Захист кандидатських дисертацій за спеціальністю Охорона праці
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Захист кандидатських дисертацій за спеціальністю Охорона праці

Захист кандидатських дисертацій за спеціальністю "Охорона праці"

29 травня 2014 року в Національному науково-дослідному інституті промислової безпеки та охорони праці відбулися захисти:
1. Панової Олени Василівни на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.26.01 - "Охорона праці"; тема дисертації "Захист працюючих від впливу електромагнітних полів екрануванням".
2. Сидорова Олександра Володимировича на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.26.01 - "Охорона праці"; тема дисертації "Нормалізація аероіонного складу повітря в офісних приміщеннях".
Науковий керівник здобувачів - Глива Валентин Анатолійович, доктор технічних наук, доцент, професор кафедри безпеки життєдіяльності Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету.
На підставі результатів таємного голосування та прийнятого висновку спеціалізована вчена рада К 26.802.01 присудали здобувачам науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.26.01 - "Охорона праці".

{gallery}News/Захист кандидатських дисертацій за спеціальністю Охорона праці{/gallery}