Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Науково-практичний семінар Містобудівний кадастр та муніципальні ГІС
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Науково-практичний семінар Містобудівний кадастр та муніципальні ГІС

Науково-практичний семінар «Містобудівний кадастр та муніципальні ГІС»

4 червня 2014 року кафедрою землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки було проведено науково-практичний семінар «Містобудівний кадастр та муніципальні ГІС».
Семінар проводився за підтримки начальника відділу містобудівного кадастру Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Єгора Щербакова та Президента ГІС-асоціації України Олександра Мельника. Тема створення та впровадження системи містобудівного кадастру викликала жвавий інтерес та привернула увагу фахівців  провідних організацій України. З доповідями виступили: представники Департаменту містобудування та архітектури КМДА -  заступник начальника служби містобудівного кадастру Володимир Марченко та завідувач сектором Владислав Смілка; генеральний директор Центру Державного земельного кадастру Андрій Тарнапольський; заступник директора ДП «УкрНДПІЦИВІЛЬБУД» Тетяна Криштоп; директор ТОВ «Проектгенплан» Ольга Бакун;  директор Інституту передових технологій Олександр Барладін; заступник голови правління компанії «ЕСОММ Со» Юрій Бабанський; технічний директор компанії «ГІСІНФО» Віталій Бєленков; директор компанії «КМС» Дмитро Мизін; директор компанії «ТВІС» Олесь Ясинський; завідувач кафедри міського будівництва КНУБА  Микола Дьомін та інші фахівці та представники організацій, що  займаються розробкою, створенням, впровадженням та веденням муніципальних геоінформаційних систем та систем містобудівного кадастру. Семінар вів завідувач кафедри землеустрою та кадастру Мирон Ковальчук.
Під час роботи семінару працювала виставка сучасного геодезичного обладнання, яку організувала компанія «КМС» - офіційний представник компанії  Trimble Navigation  в Україні та були  проведені майстер-класи по його використанню.    Виставка викликала великий інтерес у студентів та гостей.
Також на виставці компанією «3DPinting» були представлені можливості сучасних засобів друку, 3D принтерів,  та макети містобудівних об’єктів та топографічної поверхні.
З матеріалами науково-практичного семінару «Містобудівний кадастр та муніципальні ГІС» та презентаціями доповідей можна ознайомитись якщо перейдете по даному посиланю.

{gallery}News/Науково-практичний семінар Містобудівний кадастр та муніципальні ГІС{/gallery}