Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Науково-практичний семінар Комп’ютерне топографічне та землевпорядне креслення
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Науково-практичний семінар Комп’ютерне топографічне та землевпорядне креслення

Науково-практичний семінар «Комп’ютерне топографічне та землевпорядне креслення»

12 травня 2014 року на кафедрі землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки пройшов студентський науково-практичний семінар «Комп’ютерне топографічне та землевпорядне креслення», який провели завідувач кафедри Мирон Ковальчук, старший викладач кафедри Олена Бойко та завідувач лабораторії Улляна Довгінка.  В семінарі взяли участь студенти 2 курсу напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій».
На науково-практичному семінарі студенти виступили з доповідями, в яких розглянули нормативно-правову базу та технологію створення цифрових топографічних та кадастрових карт, умовні знаки та вимоги до відображення об’єктів топографічних карт та планів (геодезичні пункти, будівлі, дороги, рослинність, гідрографія, рельєф та інші), вимоги до створення та кодування топографічної інформації, можливості сучасного програмного забезпечення, що  використовують при створенні картографічних матеріалів (MapInfo,  ArcGIS, AutoCAD) та інші. Топографічні та кадастрові картографічні знімання та матеріали  є головною складовою містобудівного та земельного кадастрів, технічної документації на земельні ділянки, оскільки містять геопросторові дані об’єктів на поверхні землі та відомості про місце знаходження об’єктів нерухомості, інженерні комунікації, межі земельних ділянок, їх розміри, обмеження (обтяження) на їх використання.

{gallery}News/Науково-практичний семінар Комп’ютерне топографічне та землевпорядне креслення{/gallery}