Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Науково-практичний семінар Землевпорядна освіта – вчора, сьогодні, завтра
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Науково-практичний семінар Землевпорядна освіта – вчора, сьогодні, завтра

Науково-практичний семінар «Землевпорядна освіта – вчора, сьогодні, завтра»

11 березня 2014 року на кафедрі землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки до Дня  Землевпорядника відбувся науково-практичний семінар «Землевпорядна освіта – вчора, сьогодні, завтра» .
День землевпорядника  відзначається в Україні щорічно з 1999 року з ініціативи Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.  День землевпорядника - свято тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.
Науково-практичний семінар провів завідувач кафедри землеустрою та кадастру, професор Мирон Ковальчук. В семінарі взяли участь науково- педагогічні працівники кафедри землеустрою та кадастру Національного авіаційного університету, представники Інституту географії НАН України, Київського Національного університету ім.Т.Шевченко, Київського інституту землеустрою.
На семінарі були розглянуті питання удосконалення змісту та викладання профільних навчальних дисциплін, застосування сучасних методик та технологій викладання та оцінювання, підготовки навчально-методичної літератури, надання студентам практичних знань та вмінь, та інші нагальні питання землевпорядної освіти. Вітаємо всіх землевпорядників з професійним святом. В їх руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця - українська земля. Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

{gallery}News/Науково-практичний семінар Землевпорядна освіта – вчора, сьогодні, завтра{/gallery}