Абітурієнту 2017

 

             

Майстер-класи!

Майстер-клас «Основи криміналістики». Відбудеться у криміналістичній лабораторії Навчально-наукового Юридичного інституту. Присутні ознайомляться з сучасними методами, способами та прийомами боротьби зі злочинністю: особливості розкриття злочинів, виявлення слідів злочинної діяльності, поводження з криміналістичною технікою та науково-криміналістичними засобами, що застосовуються при проведенні оперативно-розшукових і слідчих дій. Буде також продемонстровано використання фото- і відеотехніки, різні види фіксації матеріальних об’єктів, що мають значення речових доказів для розкриття злочинів, сучасні технічні засоби складання портрету за зовнішніми ознаками опису людини, а також складання загальної і допоміжної дактилоскопічної формули по 10-ти пальцевій системі обліку. Проект розрахований на майбутніх юристів.
Керівник: завідувач кафедри кримінального права і процесу, доктор юридичних наук, професор Лихова Софія Яківна.

Майстер-клас «Компютеризовані системи та робототехніка. Системи управління і автоматики авіаційних і космічних літальних апаратів». Фахівці та молоді вчені кафедри систем управління літальних апаратів Навчально-наукового інституту Аеронавігації ознайомлять присутніх із сучасними системами керування та останніми інноваціями у робототехніці, – прикладній науці, що займається розробкою автоматизованих технічних систем (роботів) та орієнтованої на створення роботів і робототехнічних систем, призначених для автоматизації складних технологічних процесів і операцій, у тому числі таких, що виконуються в недетермінованих умовах, для заміни людини при виконанні важких, втомливих і небезпечних робіт. Буде охарактеризовано промислову, побутову, авіаційну та екстремальну (військову, космічну) робототехніку. Проект рекомендовано майбутнім інженерам. 
Керівник: завідувач кафедри систем управління літальних апаратів, доктор технічних наук, професор Азарсков Валерій Миколайович.\

Майстер-клас «Роботи, 3D-принтери, «розумні будинки» і все,все,все своїми руками». Під час майстер-класу будуть показані практичні приклади збирання і програмування систем на базі мікроконтролерів (роботи, 3D-принтер, різноманітні датчики). Буде розгорнуто власний «розумний будинок». Показано можливості використання готових мікроконтролерних систем. На практичній частині майстер-класу кожен бажаючий учасник, незалежно від базових знань, зможе власноруч зібрати і запрограмувати роботу пристрою. Для самих активних слухачів будуть роздруковані їх мініатюрні копії на 3D-принтері.
Керівник: кандидат технічних наук, доцент Артамонов Євген Борисович, кафедра комп’ютеризованих систем управління Навчально-наукового інституту компютерних інформаційних технологій.

 

Дистанційна підготовка до ЗНО!

Дистанційна підготовка до ЗНО!
Національний авіаційний університет
оголошує набір учнів 10–11 класів
на курси з підготовки до ЗНО.
Форма навчання – дистанційна.

Форма навчання – дистанційна.
Перелік предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова та фізика.
Головна перевага навчання – отримання до 10 балів за результатами навчання до загального рейтингу вступника на інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності.
Зарахування на навчання здійснюється з 1-го числа кожного місяця, але не пізніше ніж 01.03.2017 р.
Якщо є бажання отримати якісну підготовку до ЗНО і стати студентом престижного ВНЗ, звертайтеся за адресою: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова, 1, корп. 8, кім. 610; к/т.: 406–74–04, 406–72–09, 406–73–11, 406–74–15, т/ф. 497–52–84.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Web-сторінка: www.idp.nau.edu.ua 
Посилання http://moodle.idp.nau.edu.ua/

До уваги учнів 11 класів та абітурієнтів!

Національний авіаційний університет оголошує набір на 4-х місячні курси з підготовки до ЗНО–2017 з предметів: українська мова та література, математика, фізика, англійська мова, історія України, географія, біологія, хімія, основи журналістики, рисунок та композиція.
Слухачам, які успішно закінчили підготовчі курси ІДП і вступатимуть до НАУ на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додається до 10 балів.
Форма навчання:щосуботня, вечірня та дистанційна.  
Початок занять – 01 лютого 2017 р.
Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова,1, корп. 8, каб. 610. К/т.: (044) 406–74–04, 406–73–11, 406–72–09, 406–74–15, 497–41–24, т/ф. (044) 497–52–84.
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.         Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Web-сторінка: www.idp.nau.edu.ua

Шановний абітурієнте!

Національний авіаційний університет пропонує Вам пройти безкоштовне on-line профорієнтаційне опитування з метою здійснення правильного професійного самовизначення та вибору майбутньої професії за посиланням http://idp.nau.edu.ua/
Web-сторінка: www.idp.nau.edu.ua                       E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Посилання http://opros.html.idp.nau.edu.ua/

 

Всеукраїнські олімпіади Національного авіаційного університету

Всеукраїнські олімпіади Національного авіаційного університету
Запрошуємо абітурієнтів-2017 до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету з предметів: «Математика», «Фізика», «Хімія», «Англійська мова», «Українська мова та література» за результатами яких, при вступі на математично-природничі та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додаватиметься до 20 балів.
Олімпіади буде проведено за графіком:І (заочний відбірковий тур) – 19.03.2017 р., 25.03.2017 р. та 26.03.2017 р. в on-line режимі; ІІ (основний тур) – 09.05.2017 р., 13.05.2017 р. та 14.05.2017 р. в університеті. Кожен учасник, за бажанням, може взяти участь у І турі до п’яти предметів, у ІІ турі – не більше трьох. Участь – безкоштовна.
Реєстрація за посиланням http://idp.nau.edu.ua/olimpiady2017.html

Запрошення на ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію

Запрошення на ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію
Національний авіаційний університет запрошує науково-педагогічних працівників, науковців, вчителів закладів освіти до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад», що відбудеться 27 квітня 2017 р. Участь та публікація матеріалів у науковому збірнику – безкоштовна. Детальна інформація та реєстрація за посиланням http://idp.nau.edu.ua/conference.html

День відкритих дверей Національного авіаційного університету!

День відкритих дверей Національного авіаційного університету!
11 березня 2017 року у залі Приймальної комісії з 11.00 до 14.00.
11 квітня 2017 року у Центрі культури та мистецтв НАУ з 13.00 до 15.00.
03 червня 2017 року у Центрі культури та мистецтв НАУ з 09.00 до 11.00.
Запрошуємо учнів 10–11 класів, випускників ЗНЗ минулих років, батьків та вчителів.
Ви дізнаєтеся все про свою майбутню професію та отримаєте фахові консультації.
Завітайте на зустріч і ви зробите правильний професійний вибір та оберете своє майбутнє!
Чекаємо на вас за адресою: 03058, м. Київ, пр-т. Космонавта Комарова,1. Тел.: (044) 406–74–04, 406–73–11, 406–72–09, 406–74–15, 497–52–84; 497–41–05, 497–31– 41.
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Web-сторінка: www.idp.nau.edu.ua

Літня школа

Літня школа2017 запрошує учнів 11 класів!
Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів ЗНЗ м. Києва та регіонів України (випускників–2018) до участі в освітньому та профорієнтаційному проекті – «Літня школа–2017».
Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів ЗНЗ з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2017, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.
У програмі Літньої школи: поглиблене вивчення предметів шкільного циклу (математика, фізика, англійська мова, історія України, українська мова та література); підготовка до ЗНО; цікаві лекції; семінари; круглі столи; проектна діяльність; художні студії (рисунок та композиція); перегляд відеофільмів та презентацій; майстер-класи навчально-наукових інститутів (за спеціальностями та спеціалізаціями); екскурсії по університету, в Державний музей авіації, до бібліотеки та лабораторій; знайомство з фахівцями профільних кафедр тощо.
За результатами навчання буде проведено пробне ЗНО з навчальних предметів за програмами загальнонаціонального ЗНО, відповідно до тестових технологій.
Участь – безкоштовна. Іногороднім учасникам надається гуртожиток.
Термін роботи з 01 по 09 серпня 2017 р.
Реєстрація учасників триватиме до20.05.2017 р. Електронна заявка та Інформаційний лист розміщено за посиланням: http://idp.nau.edu.ua/litnya-shkola1.html
Контакти: м. Київ, пр.-т Космонавта Комарова, 1, кор. 8, каб. 610; (044) 406–72–09, (044) 406–74–04; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Web-сторінка: www.idp.nau.edu.ua

Пробне ЗНО–2017

Пробне ЗНО–2017
03 червня 2017 року Національний авіаційний університету організовує та проводить написання (безкоштовно) пробних тестів ЗНО–2017 з навчальних дисциплін: математика, українська мова та література, фізика, англійська мова, історія України, географія, біологія.
Детально ознайомитися з умовами проведення та подати електронну заявку можна за посиланням: http://idp.nau.edu.ua/probnezno2017.html
Контакти: м. Київ, пр.-т Космонавта Комарова, 1, кор. 8, каб. 610; (044) 406–72–09, (044) 406–74–04; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Web-сторінка: www.idp.nau.edu.ua

 

До уваги випускників, батьків та вчителів!

Національний авіаційний університет пропонує вашій увазі План проведення освітніх та профорієнтаційних проектів (заходів) для учнів 10–11 класів ЗНЗ м. Києва та регіонів України на безоплатній основі.
До участі буде залучено: навчально-наукові інститути та профільні кафедри університету, коледжі НАУ, Науково-технічну бібліотеку, кафедру військової підготовки, Приймальну комісію, Державний музей авіації, Музей історії НАУ, редакційно-видавничий відділ, Центр культури та мистецтв тощо.
Організатор та координатор проектів та заходів – Інститут доуніверситетської підготовки.
Контакти: 03058, м. Київ, пр.-т. Космонавта Комарова, 1, корп. 8, каб. 610; к/т.: 406–74–04, 406–72–09, 406–73–11, 406–74–15, т/ф. 497–52–84. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Web-сторінка: www.idp.nau.edu.ua

 

План освітніх та профорієнтаційних масових заходів НАУ у 2017 р.


№ з/п

Терміни проведення

Назва проекту

1

21.01.2017 р.

День відкритих дверей НАУ. Початок об 11.00, місце проведення – зала Приймальної комісії.

2

01.02 – 30.05.
2017 р.

Екскурсії до Національного авіаційного університету (на замовлення)

3

11.03.2017 р.

День відкритих дверей НАУ. Початок об 11.00, місце проведення – зала Приймальної комісії.

4

15–30.03.2017 р.

Проведення І (заочного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з предметів: математика, фізика, хімія, біологія, географія для учнів 11 класу, які у 2017 р. вступатимуть на інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності.

5

11.04.2017 р.

Свято «Шлях до зірок», присвячене Дню авіації та космонавтики для учнів 10–11 класів м. Києва.

6

11.04.2017 р.

День відкритих дверей НАУ у форматі виставки-презентації ННІ університету.

7

    15–30.04.2017 р.

Проведення ІІ (очного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад Національного авіаційного університету.

8

01–09.06.2017 р.

Літня школа, програмою якої передбачено: поглиблене вивчення предметів шкільного циклу (математика, фізика, англійська мова, історія України, хімія, українська мова та література); підготовку до ЗНО; цікаві лекції; семінари; круглі столи; проектну діяльність; пробне ЗНО; олімпіади; художні студії (рисунок та композиція); перегляд відеофільмів та презентацій; дискусійний клуб (журналістика); майстер-класи ННІ (за спеціальностями); екскурсії в Державний музей авіації, до бібліотеки та лабораторій; знайомство з фахівцями профільних кафедр тощо.

9

03.06.2017 р.

Пробне ЗНО–2017 для випускників–2018.

10

03.06.2017 р.

День відкритих дверей НАУ у форматі презентація діяльності НАУ, виставки-презентації ННІ, майстер-класи профільних кафедр, екскурсії, презентація діяльності НАУ.

   Запрошення на навчання  

Завантажити