Абітурієнту 2017

 

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ
ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ

Інформація абітурієнту

 
XVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"

Національний авіаційний університет разом із Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ, Навчально-науковий інститут Екологічної безпеки запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ЗВО, наукових організацій та установ 3-6 квітня 2018 взяти участь у роботі ХVIІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ” (далі - Конференція).

Детальніше...

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

15-16 березня 2018 року на кафедрі землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету буде проходити ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами». Конференція є щорічною і проводиться до Дня землевпорядника України. 

Детальніше...

Розпочала роботу експертна комісія МОН України з акредитації освітньо-професійної програми "Геоінформаційні системи і технології"

17 січня 2018 року на кафедрі аерокосмічної геодезії розпочала роботу експертна комісія МОН України з акредитації освітньо-професійної програми "Геоінформаційні системи і технології" спеціальності 193 Геодезія та землеустрій за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Голова комісії - Зазуляк Петро Михайлович, професор кафедри картографії та геопросторового моделювання Національного університету «Львівська політехніка», доктор фізико-математичних наук, професор. Член комісії - Кузін Наталія Василівна, завідувач кафедри землевпорядкування та кадастру Сумського національного аграрного університету, доктор економічних наук, доцент. Робота комісії триватиме 3 дні.

Увага, олімпіади!

Шановні абітурієнти–2018!
Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету за результатами яких до загального рейтингу вступника додаватиметься до 20 балів.  

Детальніше...

Репортаж. Національний авіаційний університет. Кафедра хімії і хімічної технології

 

 

Курси з підготовки до ЗНО–2018

До уваги учнів 11 класів та абітурієнтів!

Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університетуоголошує набір на 4-х місячні курси з підготовки до ЗНО–2018 з предметів: українська мова та література, математика, фізика, англійська мова, історія України, географія, біологія, хімія, рисунок та композиція.
Слухачам, які успішно закінчили підготовче відділення громадян України і вступатимуть до НАУ на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додається до 10-ти балів.

Детальніше...

День відкритих дверей

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
в Навчально-науковому інституті Екологічної безпеки
01 грудня 2017 року до Навчально-наукового інституту завітали учні 10 - 11 класів Авіакосмічного ліцею ім. Сікорського.
Про перспективи навчання в ННІЕБ учням розповіли директор інституту -Запорожець О.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи - Матвєєва І.В., про спеціальності – завідувачі кафедр: Бойченко С.В., Чумак В.Л., Гаркава К.Г., Железняк О.О., Новаковська І.О.,  Глива В.А., провідні викладачі - Дудар Т.В. та Трофімов І.Л.
З особливостями вступної кампанії 2018 року учнів ознайомив заступник директора з інноваційної діяльності та профорієнтаційної роботи – Ніколаєв К.Д.

Детальніше...

Виїзне практичне заняття екологів у Інституті гідробіології НАН України

21 листопада 2017 р. студенти 4 курсу кафедри екології ННІЕБ ( груп 401 та 402) відвідали Інститут гідробіології Національної академії наук України, з яким наш університет співпрацює більше 15 років. Для майбутніх екологів було організовано проведення виїзного практичного заняття по вивченню біологічних методів визначення токсичності речовин відповідно до програми дисципліни "Екологічна токсикологія " (керівник - доц. кафедри екології, к.б.н. Т.Білик).
Співробітники відділу екологічної фізіології гідробіонтів та біотехнології в лабораторіях аквакомплексу докладно розповіли про дослідження, показали методику біотестування, дали можливість студентам спостерігати результати
експериментів. Окрім того, студенти ознайомилися з системами очищення і доочищення води з використанням вищої водяної рослинності "Біоплато", що знадобиться їм також при вивченні дисципліни " Урбоекологія". В науковій бібліотеці Інституту гідробіології НАНУ були представлені нові розробки науковців і дані пояснення щодо користування фондами наукової літератури.

Детальніше...

Асоціація студентів-біотехнологів НАУ на Наукових пікніках

23 вересня представники Асоціації студентів-біотехнологів НАУ разом з викладачами кафедри біотехнології НН ІЕБ приймали участь у Наукових пікніках, що проводились у парку ім. Тараса Шевченка. У цей день близько 40 команд з різних навчальних закладів та наукових установ приймали участь у фестивалі з популяризації науки та сучасних технологій.
Ознайомитися з методами біотехнології рослин, виділити генетичний матеріал з фруктів, мікроскопувати клітини людського організму та мікроводорості, перевірити якість продуктів, провести біохімічні реакції, а також дізнатися про хвороби каштанів – все це пропонували відвідувачам фестивалю студенти з Асоціації студентів-біотехнологів НАУ. 

Детальніше...

Дочірні категорії