Абітурієнту 2017

 

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ
ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ

Інформація абітурієнту

 
Увага, олімпіади!

Шановні абітурієнти–2018!
Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету за результатами яких до загального рейтингу вступника додаватиметься до 20 балів.  

Детальніше...

Репортаж. Національний авіаційний університет. Кафедра хімії і хімічної технології

 

 

Курси з підготовки до ЗНО–2018

До уваги учнів 11 класів та абітурієнтів!

Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університетуоголошує набір на 4-х місячні курси з підготовки до ЗНО–2018 з предметів: українська мова та література, математика, фізика, англійська мова, історія України, географія, біологія, хімія, рисунок та композиція.
Слухачам, які успішно закінчили підготовче відділення громадян України і вступатимуть до НАУ на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додається до 10-ти балів.

Детальніше...

День відкритих дверей

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
в Навчально-науковому інституті Екологічної безпеки
01 грудня 2017 року до Навчально-наукового інституту завітали учні 10 - 11 класів Авіакосмічного ліцею ім. Сікорського.
Про перспективи навчання в ННІЕБ учням розповіли директор інституту -Запорожець О.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи - Матвєєва І.В., про спеціальності – завідувачі кафедр: Бойченко С.В., Чумак В.Л., Гаркава К.Г., Железняк О.О., Новаковська І.О.,  Глива В.А., провідні викладачі - Дудар Т.В. та Трофімов І.Л.
З особливостями вступної кампанії 2018 року учнів ознайомив заступник директора з інноваційної діяльності та профорієнтаційної роботи – Ніколаєв К.Д.

Детальніше...

Виїзне практичне заняття екологів у Інституті гідробіології НАН України

21 листопада 2017 р. студенти 4 курсу кафедри екології ННІЕБ ( груп 401 та 402) відвідали Інститут гідробіології Національної академії наук України, з яким наш університет співпрацює більше 15 років. Для майбутніх екологів було організовано проведення виїзного практичного заняття по вивченню біологічних методів визначення токсичності речовин відповідно до програми дисципліни "Екологічна токсикологія " (керівник - доц. кафедри екології, к.б.н. Т.Білик).
Співробітники відділу екологічної фізіології гідробіонтів та біотехнології в лабораторіях аквакомплексу докладно розповіли про дослідження, показали методику біотестування, дали можливість студентам спостерігати результати
експериментів. Окрім того, студенти ознайомилися з системами очищення і доочищення води з використанням вищої водяної рослинності "Біоплато", що знадобиться їм також при вивченні дисципліни " Урбоекологія". В науковій бібліотеці Інституту гідробіології НАНУ були представлені нові розробки науковців і дані пояснення щодо користування фондами наукової літератури.

Детальніше...

Асоціація студентів-біотехнологів НАУ на Наукових пікніках

23 вересня представники Асоціації студентів-біотехнологів НАУ разом з викладачами кафедри біотехнології НН ІЕБ приймали участь у Наукових пікніках, що проводились у парку ім. Тараса Шевченка. У цей день близько 40 команд з різних навчальних закладів та наукових установ приймали участь у фестивалі з популяризації науки та сучасних технологій.
Ознайомитися з методами біотехнології рослин, виділити генетичний матеріал з фруктів, мікроскопувати клітини людського організму та мікроводорості, перевірити якість продуктів, провести біохімічні реакції, а також дізнатися про хвороби каштанів – все це пропонували відвідувачам фестивалю студенти з Асоціації студентів-біотехнологів НАУ. 

Детальніше...

Добра традиція кафедри екології - облаштування алеї

Вже стало традицією на кафедрі екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки проводити шостий рік поспіль восени та навесні облаштування екологічної алеї, яка веде від ЦКМ до спорткомплексу. Ось і цього року 24 жовтня студенти першого, другого і четвертого курсів разом з викладачами долучилися до цієї доброї справи. Молодь з ентузіазмом взялася за лопати та граблі і швидко навела лад на алеї, підгорнувши дерева та прибравши сухе листя. Підтримав цю акцію і заступник директора ННІЕБ з інноваційної діяльності та профорієнтаційної роботи Кирило Ніколаєв, попрацювавши разом зі студентами. З кожним роком екологічна алея стає все кращою. Гарно прийнялися на ній висаджені весною цього року каштани.
Позитивні результати своєї праці виховують у студентів бережливе ставлення до природи, що особливо важливо для майбутніх екологів.

 

Детальніше...

Робота для студентів НАУ в авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України»

Запрошуємо студентів НАУ від 18 років на захід «Злітна смуга МАУ в НАУ»
11:30 | 30.05.2017 Приймальна комісія  НАУ

Детальніше...

Виставка номінантів Міжнародної премії Future Generation Art Prize 2017

Студенти групи ХС-506 на чолі зі своїм наставником Грушак З.В. у київському PinchukArtCentre відвідали Виставку номінантів Міжнародної премії Future Generation Art Prize 2017.
Виставка взаємодіє з багатогранністю сучасного світу і досліджує можливості мистецтва в ньому. Балансуючи між особистим та колективним, уявним та реальним, відомим і таємним, експозиція запрошує відвідувачів вирушити в захоплюючу подорож поміж цілої низки ідей, які поглинають художників сьогодні.
Виставка включає в себе роботи, створені з використанням різних медіа та форматів, зокрема, спеціально прив’язані до місця проведення інтервенції, скульптури, інтерактивні інсталяції, а також перформанси, відео, проекти, засновані на текстах та звуці.

Детальніше...

Дочірні категорії