ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ

Шановні молоді учені та студенти!
Кафедра екології ННІЕБ Національного авіаційного університету
запрошує Вас взяти участь у роботі
ХI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та студентів
„ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ”, що відбудеться 20 квітня 2017 року.

Детальніше...

Абітурієнту 2017

Абітурієнту 2017

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ
ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА ІНСТИТУТ ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

  ЗАПРОШУЮТЬ:  
УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ  НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ
ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ЗНО 

 

Детальніше...

День відкритих дверей НАУ

11 квітня 2017 року в Центрі культури та мистецтв НАУ з 13.00 до 15.00 відбувся профорієнтаційних захід для абітурієнтів 2017 року  «День відкритих дверей», в межах якого були представлені рекламні матеріали, що допоможуть у виборі майбутньої професії. Кафедра екології Навчально-наукового інституту екологічної безпеки запрошує на навчання за спеціальністю 101 «Екологія» та спеціалізацією «Хімічні технології альтернативних енергоресурсів». Особливо цікавими для майбутніх абітурієнтів були рекламні стенди:  наші роботодавці, наукові здобутки студентів кафедри, англомовне навчання студентів-екологів, екологічні акції студентів.

Детальніше...

Міжнародний симпозіум з питань сталого розвитку авіації

Ласкаво просимо до участі у Міжнародному симпозіумі з питань сталого розвитку авіації (ISSA-2017), який відбудеться у Києві 10 - 13 вересня 2017 на базі Національного авіаційного університету.

Детальніше...

Екологічна безпека. ХVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

З 4 по 6 квітня 2017р. в Навчально-науковому інституті Екологічної безпеки відбулася ХVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Екологічна безпека». Урочисте відкриття конференції 4 квітня розпочалося привітальним словом директора  інституту О. Запорожця.

Детальніше...

Зустріч викладачів-30.03.2017

Відповідно до плану заходів з профорієнтаційної роботи Навчально-наукового інституту екологічної безпеки кафедра екології провела зустріч з учнями Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва. 30 березня 2017 р. учні ліцею №145 м. Києва на запрошення ННІЕБ,  відвідали НАУ. Викладачами кафедри екології було організовано екскурсії територією НАУ, до Ангару НАУ, наукового-дослідного та навчального центру хімотології та сертифікації ПММ і технічних рідин, по навчальним корпусам НАУ. Учні з цікавістю ознайомилися з лабораторіями кафедри екології та біотехнології.  Найбільший інтерес викликали наочні матеріали та обладнання, що забезпечують практичну підготовку студентів; можливість навчання англійською мовою; широкий спектр баз практик.

Детальніше...

Містер Інституту екологічної безпеки 2017

Відбулося справжнє свято – конкурс «Містер Інституту екологічної безпеки». І можна сказати, що це вже стало традицією в нашому інституті. Вісім конкурсантів продемонстрували свої творчі якості, почуття гумору і, звичайно ж, волю до перемоги.

Детальніше...

Березневі паростки 2017

13 березня 2013 року на сцені Центру культури та мистецтв НАУ відкрився традиційний ХV фестиваль художньої творчості першокурсників «Березневі паростки – 2017», який тривав три дні.

Детальніше...

В НАУ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології» за підтримки партнера ПАТ «АБ «Укргазбанк»»

Традиційно, вже третій рік поспіль, 22-23 березня 2017 року в Національному авіаційному університеті на базі кафедр хімії і хімічної технології та екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки відбувся визначний захід - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології». Двадцять наукових доповідей, представили автори кращих робіт, відібраних серед 38 надісланих 45 авторами з 16 ВНЗ України. До складу Конкурсної комісії увійшли провідні вчені галузі.

Детальніше...