Кафедра Хімії і хімічної технології

Міжнародне співробітництво кафедри Хімії та хімічної технолгії

«Хто володіє інформацією – той володіє світом» – Натан Ротшильд (1815 р.)

Здавалося б, маєш смартфон в кишені з доступом до інтернету, і ти вже володар інформації, але це не робить тебе багатим та успішним.
На сьогоднішній день поєднання відкритої інформації потрібно поєднувати з досвідом, створюючи нові технології в виробництві, і багатство неодмінно стане твоїм супутником життя.
Цієї тези дотримуються на кафедрі хімії і хімічної технології НАУ.
Найперспективнішим виявився напрям роботи з новими вуглецевими матеріалами (графен, фулерен, наноалмаз) та створення полімерних композиційних матеріалів з унікальними властивостями на їх основі. Нові матеріали можна застосовувати в авіаційній та автомобільній галузях, телекомунікації, радіотехніці та робототехніці.
Ряд міжнародних компаній вже зацікавилися цією технологією та надіслали пропозиції до співпраці і спільних досліджень.

Завдяки плануванню та налагодженням відносин між авіаційним університетом та представниками авіаційної галузі Китаю, було підписано угоду про створення інституту авіації, і при ньому департаменту по вивченню полімерних композитних матеріалів на основі унікальних вуглецевих матеріалів (Zhejiang Golden Egg Science and Technology Co.,Ltd China. Xangou.)

Підписано угоду з чеським університетом Tomas Bata University in Zlin (Полімерний центр (CPM), про академічний обмін студентами, аспірантами, викладачами, та співпрацю в галузі створення нових полімерних нанокомпозиційних матеріалів для сучасної техніки.

Укладено угоди по розробці полімерних композитів, структурованих нановуглецевими матеріалами, для aerospace технологій
Ningbo SINYUAN Industrial Material Group та їх підрозділами в:
NingboUniversityofTechnologyPresident of Ningbo Silk Road Science and Technology Exchange Services Co., Ltd;
Chief of Central and Eastern European Talent Initiative of Ningbo;
Chief of Central and Eastern European Talent Initiative of Xinchang/Beilun;
Director of China-Central and Eastern Europe International Science and Technology;
Achievement Transfer Center of Ningbo University of Technology.

Тож перефразувавши цитату Ротшильда скажемо:
«Хто володіє технологіями – той володіє світом»