Кафедра Хімії і хімічної технології

Досягненя кафедри Хімії і хімічної технологі

З моменту першого випуску за спеціальностями «Хімічна технологія палива та вуглецевих матеріалів» та «Хімічна технологія високомолекулярних сполук» минуло 9 років. За цей час дипломи спеціалістів та магістрів здобули більше 450 студентів, з них диплом з відзнакою отримали близько 60 студентів.
Здійснювати перші кроки в науці їм допомагають досвідчені викладачі, завдяки яким студенти можуть показати свої знання і навички в різноманітних наукових конференціях.
Показовими є участь та завойовані місця на «Всеукраїнській студентській олімпіаді з Хімії ї хімічної технології» у 2012–2018 роках.
Досягненням є й перемога в Всеукраїнському конкурсі на кращу дипломну роботу. Кафедра хімії і хімічної технології приймає учасників цього конкурсу з усієї України вже третій рік поспіль.
Матійчук Денис та Двигон Василь здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі науково-інженерних проектів «Безпілотна авіація», та отримали чек у розмірі 15000 грн. на продовження досліджень і вдосконалення моделі комплексу «Небесний патруль».
Пишаємося випускниками, що продовжили свою роботу в наукових та комерційних установах України.

• Кравчук В. – заступник начальника управління контролю якості компанії WOG.
  • Шман К. – провідний фахівець управління контролю якості компанії WOG.
  • Наконечна О. – завідувач лабораторії КП «Ірпіньводоканал».
  • Артемук С.І. – головний технолог ТОВ КСМ ПРОТЕК.
  • Бабанов В.В. – технолог ТОВ КСМ ПРОТЕК.
  • Сидоренко Н.А. – провідний інженер-технолог ТОВ КСМ ПРОТЕК.
  • Пашко Т. – інженер-технолог ТОВ КСМ ПРОТЕК.
  • Хороняк Ю. – інженер-лаборант 10 Хіммотологічного Центру Міністерства оборони України.
  • Березницький Я. – відділ гомогенного каталізу та присадок до нафтопродуктів Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України.
  • Сімейко К.В. – старший науковий співробітник, кандидат технічних наук Інституту газу НАН України.

Фармацевтичні компанії «Дарниця» та «Артеріум» запрошують випускників кафедри до роботи в аналітичних лабораторіях визначення якості лікарських засобів. Працюють випускники і лабораторіях контролю якості паливно-мастильних матеріалів в «Укрзалізниці» та міжнародному аеропорті «Бориспіль».
В Авіаційному університеті, після закінчення навчання в аспірантурі, працюють молоді випускники – Гаєвська Т.А., Кравчук Т.В., Босак Ю.С.
Викладачі кафедри постійно вдосконалюють навчально-методичні матеріали, які необхідні студентам під час засвоєння матеріалу з різних курсів. З 2005 року було видано 60 методичних рекомендацій та написано 38 підручників, 7 з яких отримали гриф міністерства освіти і науки України. Свій науковий доробок було захищено шістьма авторськими свідоцтвами на корисну модель та патентами.