Кафедра Екології

Міжнародне співробітництво кафедри Екології

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Студенти, які навчаються на кафедрі екології мають право навчатися за програмою «Подвійний диплом», проводити спільні наукові дослідження, а також  навчатися у літніх мовних мовних школах (Університет Ополє (Польща), Жешувський технологічний університет (Польща)).
Кафедра екології співпрацює з:

• Варшавським політехнічним університетом, Польща
  • Університетом Ополє, Польща
  • Жешувським технологічним університетом, Польща
  • Вільнюським технічним університетом ім. Гедимінаса, Литва.

Наші студенти проходили стажування на базі:

• Центральної школи м. Нантс, Франція;
  • Пекінського університету, Китай.
  • Формування груп студентів на проходження літньої мовної школи на базі університету Ополє протягом кожного вересня;
  • Підготовка та координація студентів до навчання за програмою подвійних дипломів для магістрів за спеціальностями: “Екологія та охорона навколишнього середовища” та “Фармацевтична біотехнологія”
  • Підготовка проектної заявки на участь у програмі міжнародної академічної мобільності  Erasmus+ на 2018/19 н.р..
  • Взаємна участь у спільних науково-технічних конференціях:
  •          - участь представників ун-ту Анадолу у VI МНТК “Проблеми хіммотології” (червень 2017 р.);
  •          - спільна організація та участь ІІІ Міжнародного симпозіуму зі сталої авіації на базі НАУ (вересень 2017 р.)