Кафедра Цивільної та промислової безпеки

Досягнення кафедри Цивільної та промислової безпеки

У 2013 році студентка Інституту екологічної безпеки Бондарук Анастасія Володимирівна (ІЕБ 302) виборола І місце та нагороджена грамотою Міністра МОН України. За результатами Всеукраїнської олімпіади ця студентка увійшла до команди України для участі у міжнародній олімпіаді з БЖД
В 2014 році (м. Рівне). За результатами олімпіади студентка ЕК-401 Антропченко А. отримала ІІ місце.
У 2015 році студентка   Дзецина Діана       (ЕК-401) виборола      І місце на олімпіаді з БЖД (м. Рівне),та нагороджена грамотою Міністра МОН України.

images/досягненняКафЦПБ/1.jpg    images/досягненняКафЦПБ/2.jpg

У 2016 році студентка  Савицька Тетяна    (ЦЗ-210) –виборола 2 місце на олімпіаді з цивільного захисту м.Харків

images/досягненняКафЦПБ/3.jpg        images/досягненняКафЦПБ/4.gif
images/досягненняКафЦПБ/5.jpg

В березні 2016 року Горобцов  Інокентій (ННІЕБ) отримав диплом ІІ ступеня з дисципліни “Охорона праці”м.Харків. Науковий керівник – к.б.н. доцент Коваленко В.В
В березні 2017 року вперше, на кафедрі підготовлено та проведено ІІ етап Всеукраїнської Олімпіади з дисципліни «Цивільний захист», за результатами якої підготовлено та подано звіт в МОН України, без зауважень. Переможцем Олімпіади стала студентка кафедри Черевко Аліна (ЦЗ-210).

images/досягненняКафЦПБ/6.jpg

Забезпечено підготовку команд студентів НАУ до Всеукраїнської олімпіади з безпеки життєдіяльності (м. Львів) – студентка ЦЗ-210 Горна Валерія виборола І місце.Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з «Охорони праці» (м. Харків) – Бойко Валентин ЦЗ-210 – І місце, (науковий керівник доцент кафедри Коваленко В.В); «Цивільного захисту» (м.Харків) – Бочок Станіслав ЦЗ-201 – І місце науковий керівник доцент кафедри Халмурадов Б.Д.), «Техногенної безпеки» (м.Львів) – Доложевська Вікторія ЦЗ-210 – ІІІ місце (науковий керівник зав. каф. Глива В.А.).
З 22 по 23 березня 2018 р. на базі кафедри цивільної та промислової безпеки Навчально-наукового інституту екологічної безпеки другий рік поспіль відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни "Цивільний захист" серед студентів вищих навчальних закладів. В олімпіаді брали участь 95 студентів, які представляли 32 ВНЗ. Призером Олімпіади (3-місце) став студент кафедри Бойко Валентин (ЦЗ-310).

images/досягненняКафЦПБ/7.jpg