XVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"

«Політ-2018» за напрямом «Екологічна безпека»
З 3 по 5 квітня 2018р. в Навчально-науковому інституті екологічної безпеки відбулася ХVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Екологічна безпека».
Так, 3 квітня на кафедрі хімії і хімічної технології (секція «Хімічна технологія, інженерія») аудиторії викладачів, студентів та науковців було представлено матеріали 10 наукових робіт як новачків-другокурсників, так і більш досвідчених представників старших курсів та молодих учених НАУ. Доповіді охоплювали різні аспекти хімічної галузі і викликали велику зацікавленість присутніх своїм змістом і актуальністю.

Подробиці...

Також, 3 квітня на кафедрі землеустрою та кадастру пройшло засідання секції «Землеустрій та кадастр». На секцію було подано 16 тез від 21 учасника, керівниками яких є: Новаковська І.О., Данкевич А.Ф., Бойко О.Л., Капеліста І.М., Самойленко Л.В., Козаченко Т.І.(Інститут географії НАН України), Беленок В.Ю.
Під час роботи секції молоді науковці розглянули питання створення  та оновлення топографо-картографічних матеріалів з використанням сучасних технологій, представлення цифрових моделей рельєфу та місцевості,  використання 3D моделювання та космічних знімків, щодо техніки безпеки при проведенні топографо-геодезичних робіт.  Також, були представлені цікаві доповіді щодо набуття права власності на земельні ділянки, сучасні проблеми використання та оцінки земель.
За результатами роботи секції «Землеустрій та кадастр» були визначені кращі наукові доповіді: І місце – Каплінська А.О., студентка 5 курсу, доповідь на тему «Місце геоінформаційних систем в процесі іиявлення порушень земельного та містобудівного законодавства» (науковий керівник Бойко О.Л.); ІІ місце – Кармаліта А.О. студентки 4 курсу; Капеліста І.М., асистент кафедри землеустрою та кадастру НАУ, доповідь на тему «Моніторинг поверхневих водотоків та ґрунтів берегової смуги Дністр за допомогою аерокосмічного знімання (науковий керівник Капеліста І.М.); ІІІ місце – Круцько М.М., Шкварковський В. – студенти 5 курсу, доповідь на тему «Формування ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні» (науковий керівник Самойленко Л.В.); ІІІ місце  - Борис О.О. – студент 2 курсу, доповідь на тему  «Застосування лазерного сканування для забезпечення функціонування аеропорту» (науковий керівник Данкевич А.Ф.)

4 квітня 2018 р. на кафедрі екології відбулося засідання секції «Екологічна безпека та хіммотологія». У роботі секції взяли участь провідні викладачі кафедри екології, студенти та аспіранти. Усього було представлено 10 доповідей з питань сучасних екологічних та хіммотологічних проблем. Представлені результати наукової роботи студентів та аспірантів викликали жваву наукову дискусію серед учасників конференції.

На кафедрі аерокосмічної геодезії 5 квітня відбулось засідання секції «Дистанційні аерокосмічні дослідження». У конференції взяли участь 16 учасників з яких: викладачі кафедри, молоді вчені, аспіранти та студенти НАУ. Заслухавши всіх учасників, голова секції запропонував визначити три найкращі доповіді та нагородити грамотами доповідаючих. Перше місце посіла студентка 4-го курсу Руль Наталія, яка зробили цікаву доповідь на тему «Автоматичне оцифровування горизонталей за допомогою Python для побудови цифрових моделей рельєфу». Друге місце отримали студенти 2-го курсу Булах Андрій та Наумович Дар`я, тема доповіді яких «Побудова найкоротшого шляху між автозаправними станціями у м. Києві». Третє місце отримала студентка 4-го курсу Хіль Анастасія за доповідь на тему «Використання геоінформаційних систем в аналізі стану атмосферного повітря на прикладі Чернігівської області».

5-го квітня кафедра біотехнології провела засідання секції «Біотехнологія», на якому був присутній колектив кафедри, студенти та аспіранти. Студенти біотехнологи під керівництвом викладачів кафедри зробили 9 змістовних доповідей за своїми науковими здобутками.

Дякуємо учасникам за плідну та цікаву роботу і бажаємо всім натхненної праці та подальших успіхів на науковій ниві!