ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

15-16 березня 2018 року на кафедрі землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету буде проходити ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами». Конференція є щорічною і проводиться до Дня землевпорядника України. 

 Читати далі

Конференція буде проходити два дні: 

- 15 березня 2018 року – пленарне засідання, на якому виступатимуть представники державних органів влади, державних та приватних організацій, які виконують топографо-геодезичні, землевпорядні та оціночні роботи; 

- 16 березня 2018 року – доповіді аспірантів та студентів під час роботи секції. 

До участі у конференції запрошуються представники державних та приватних організацій, що займаються топографо-геодезичною, картографічною, землевпорядною та кадастровою діяльністю, науковці, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України, аспіранти, студенти, практики.

 

ОСНОВНИМИ ТЕМАТИЧНИМИ НАПРЯМКАМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ Є: 

- сучасне геодезичне та картографічне забезпечення землеустрою та кадастру; 

- землевпорядне проектування; - містобудівний кадастр; 

- геоінформаційні системи та технології у землеустрої та кадастрі; 

- використання геопросторових даних у землеустрої та кадастрі; 

- використання даних ДЗЗ; 

- оцінка земель; 

- управління земельними ресурсами; 

- раціональне природокористування та екологічний моніторинг земель. 

 

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО: Усім бажаючим взяти участь у конференції необхідно до 01 березня 2018 р. надіслати на адресу  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  заявку на участь у конференції або зареєструватись на сайті за посиланням https://goo.gl/forms/GMiWBpvuyI1VnhQO2 

Участь у пленарному засіданні та круглому столі безкоштовна! 

За участь у секційному засіданні та друк тез необхідно сплатити організаційний внесок.