Новини

XX Міжнародна наукова конференція "Астрономічна школа молодих вчених"Кафедра аерокосмічної геодезії Національного авіаційного університету сумісно з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини проводять 23–24 травня 2018 р. у м. Умань XX Міжнародну наукову конференцію "Астрономічна школа молодих вчених: Актуальні проблеми астрономії і космонавтики".
Подробиці...

Студенти-біотехнологи відвідали ІХ Міжнародний медичний форум

forum
26 квітня група студентів ІІ курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Навчально-наукового інституту екологічної безпеки відвідали науково-практичні заходи «Дні лабораторної медицини» ІХ Міжнародного медичного форуму.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з сучасним лабораторним обладнанням для проведення мікробіологічних, біохімічних та молекулярно-генетичних досліджень. Також майбутні фахівці ознайомилися з прикладними розробками наукових установ НАН України, дізналися про особливості проведення імуноферментного аналізу та використання моноклональних антитіл у лабораторних дослідженнях."

День відкритих дверей!

Мрієш стати студентом  одного з найкращих вишів України?

Бажаєш отримати спеціальність, яка зробить тебе унікальним спеціалістом?

Хочеш, щоб твоє студентське життя стало яскравим та незабутнім?

ТОДІ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!

НАУ – виш з 85-річною історією,  що входить до топ-10 рейтингу навчальних закладів України. З його стін вийшла ціла плеяда видатних науковців та інженерів.  Національний авіаційний – Альма Матер для більш як 200 тисяч випускників зі 140 країн світу.

XVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"

«Політ-2018» за напрямом «Екологічна безпека»
З 3 по 5 квітня 2018р. в Навчально-науковому інституті екологічної безпеки відбулася ХVIIІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Екологічна безпека».
Так, 3 квітня на кафедрі хімії і хімічної технології (секція «Хімічна технологія, інженерія») аудиторії викладачів, студентів та науковців було представлено матеріали 10 наукових робіт як новачків-другокурсників, так і більш досвідчених представників старших курсів та молодих учених НАУ. Доповіді охоплювали різні аспекти хімічної галузі і викликали велику зацікавленість присутніх своїм змістом і актуальністю.

Подробиці... 

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

15-16 березня 2018 року на кафедрі землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету буде проходити ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами». Конференція є щорічною і проводиться до Дня землевпорядника України. 

 Читати далі